

Ubezpieczam w Polkowicach ul. Legnicka 4 - Mirosław Worhacz działa jako doświadczony pośrednik ubezpieczeniowy, posiadający siedzibę w Polkowicach przy ulicy Legnickiej 4. Firma, zarządzana przez Mirosława Worhacza, może pochwalić się ponad dwunastoletnią obecnością na rynku, co przekłada się na wysoki poziom profesjonalizmu i dogłębną orientację w branży.
W ofercie przedsiębiorstwa znajduje się szeroki wachlarz produktów ubezpieczeniowych, obejmujący zarówno ubezpieczenia komunikacyjne, takie jak OC i AC, jak też polisy na życie, zdrowotne, majątkowe i podróżne. Zabezpieczenie obejmuje domy oraz mieszkania, a także ubezpieczenia NNW dedykowane dzieciom, młodzieży w placówkach edukacyjnych oraz pracownikom różnych instytucji.
Wśród najważniejszych zalet spółki wymienić można indywidualne podejście do każdego klienta oraz sprawność w udzielaniu porad. Elastyczność i umiejętność reagowania na zmienne warunki rynku pozwalają na dobór polis odpowiadających realnym potrzebom klientów i zapewniają odpowiedni poziom ochrony.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 11 | 5.0 / 5 |